Forum GrafiStyle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çözüldü Ikonu Ile Ilgili Zorunluluk ! (Okumadan Konu Açmayın)

Çözüldü Ikonu Ile Ilgili Zorunluluk ! (Okumadan Konu Açmayın) Empty Çözüldü Ikonu Ile Ilgili Zorunluluk ! (Okumadan Konu Açmayın)

Mesaj tarafından quzey Çarş. Ağus. 04, 2010 4:23 am

Değerli Üyelerimiz,

Arkadaşlar Forumumuzun Kurallarından Biri Olan, "Konular Çözümlendiği Zaman Konu Ikonunu Çözüldü ( [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Ikonu Ile Değiştiriniz" Forumda Büyük Önem Arz Etmektedir. Bu Kurala Uyulmadığı Takdirde Kullanıcı Uyarılacaktır. (Bu Uygulama Tüm Kategori ve Forumlarımızda Aynen Geçerlidir.)

Çözüldü Ikonu Ne Işe Yarıyor?

Konular Çözümlendikten Sonra, Konunun Ikonunun Çözüldü ( [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Ikonu Ile Değiştirilmesi Moderatörlerin Forumu Daha Rahat Temizleyebilmesini ve Bu Sayede Sizlere Daha Verimli Bir Paylaşım Platformu Sunmasını Sağlamaktadır. Bu Sayede Kullanıcılar Aradıklarını Çok Daha Rahat Bulacak, Kategori ve Forumlar Daha Düzenli Olacak ve "Çözümlenmiş Konular" Bölümleri Üzerinden Dilediğiniz Zaman Ulaşabileceğiniz Binlerce Çözümlenmiş ve Kullanıma Hazır Konular Listesi Bulunacaktır.

Konum Çözümlendi, Fakat Ikonu Nasıl Değiştireceğim?

Sorununuz Çözümlendikten Sonra Konu Ikonunu Çözüldü ( [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Ikonu Ile Değiştirmeniz Gerekmektedir.
Peki Ama Bu Nasıl Olacak?
Işte Adım Adım Böyle Olacak ;

1. Ilk Önce Çözümlenmiş Konuya Giriyorsunuz.
  2. Daha Sonra Konuyu Açtığınız, Yani Konudaki Sizin Yolladığınız Ilk Mesaja (Konu Mesajına veya Başka Bir Adla Ana Mesaja) Geliyorsunuz.
  3. Konuyu Başlattığınız Mesajınızın Sağ Üst Köşesindeki Mesajınızı Editlemenize (Değiştirmenize) Yarayan Değiştir ( [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) Butonuna Basıyorsunuz.
  4. Karşınıza Çıkan Ekranın Üst Bölümünden Konu Ikonları Arasından Çözüldü ( [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Ikonunu Seçiyor, Daha Sonra Gönder' e Basıyorsunuz.
Işte Bu Kadar Basit ve Pratik Bir Şey.
Basit, Pratik Ama Gerçekten Çok Işe Yarıyor.

Konumun Ikonunu Değiştirdim Şimdi Ne Olacak?

Konunuzun Ikonunu Değiştirdikten Sonra Sizin Yapmanız Gerek Hiçbir Şey Bulunmamaktadır. Çözüldü Ikonunu Gören Bölümden Sorumlu Yetkili, Konunuzu Kitleyecek ve 7 Gün Sonra Konu Çözümlenmiş Konular Arşivine Taşınacaktır.

_____________________________________________________________________________________

Tekrarlıyoruz, Bu Bir Kuraldır ve Yapması Zorunludur Arkadaşlar.
Lütfen Kurallara Uyalım Uymayanları Uyaralım.

Teşekkürler, Iyi Forumlar ve Iyi Paylaşımlar..
GrafiStyle Yönetim
quzey
quzey
GrafiStyle
BaşYönetmen

GrafiStyleBaşYönetmen

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 62
Yaş Yaş : 35

https://grafistyle.forum.st

- Similar topics